
16см Megavox MD-669-S4 (280W) 4х смугові
845,50 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (63) 627-55-30
Life
- +380 (99) 673-96-39Vodafone
- +380 (98) 847-22-89Kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Megavox MD-669-S4 16см (280W) чотириполосні
Звучання акустичних систем MEGAVOX демонструє натуралістичність, ідеальний тембральный баланс, відмінну басовитость і завидну потужність – риси, притаманні динамікам істинного Hi-Fi. Автомобільна акустика MEGAVOX подарує справжню насолоду шанувальникам якісної автомобільної музики, приємно здивувавши покупця поєднанням ефектного виконання і тій ціновій категорії, в якій вона представлена!!!
Характеристики Megavox MD-669-S4
Коаксіальні динаміки чотириполосні.
Діаметр 16 див.
Частотний діапазон 45Гц - 23000Гц.
Опір 4Ом.
Номінальна потужність 80 Вт.
Пікова потужність 280 Вт.
Чутливість 90Дб.
Керамічний магніт.
Комплектація Megavox MD-669-S4
2шт динаміка Megavox MD-669-S4
Дроти для підключення
Упаковка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Megavox |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Кількість смуг | 4 |
| Максимальна потужність | 280 Вт |
| Номінальна потужність | 80 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Коаксіальна АС |
| Типорозмір | 15" |
| Форма | Кругла |
| Чутливість | 91 дБ |
- Ціна: 845,50 ₴






